HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİMİZ;

 

Atakent Yalova Gençer Turizm olarak 22 yıldır taşımacılık sektörü içerisinde personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, transfer, kongre taşımacılığı, VİP & Protokol taşımacılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın sahip olduğu ISO9001-2008 sertifikasının gerektirdiği hizmet ve kalite standardı anlayışını, alacağınız hizmetin tüm aşamalarında hissetmenizi sağlıyoruz. Bu tecrübe bize özgüven kazandırıyor. Ve sizlere daha iyi hizmet verebilme arayışı içerisine giriyoruz.

 

TURİZM TAŞIMACILIĞI;

 

ATAKENT YALOVA GENÇER TURİZM, 22 yıldır turizm taşımacılık geçmişi ve sektörde fark yaratan hizmet kalitesiyle öne çıkmaktadır. Modern, çevre dostu, çeşitli ve araç filosu, eğitimli ve deneyimli sürücüleri ve profesyonel belgeleri ve uzman ekibi ile nitelikli hizmet için çalışmakta olan Atakent Yalova Gençer Turizm Operasyonel anlamda da teknolojiyi kullanarak öne çıkmaktadır. Tüm teknolojik ekipmanlar ile donatılmış operasyon merkezi ve GPS destekli araç takip sistemi ile operasyonun sürecinin kusursuz sağlamaktadır. Atakent Yalova Gençer Turizm minibüs, midibüs ve otobüsleriyle turizm taşımacılığında her sınıftan farklı aracı beğeninize sunmaktadır. Şirketimiz D2-F1yetki belgesine sahiptir seyahat ve taşıma arasındaki ince çizgiyi korumak adına seyahat acentesi faaliyetleri kapsamına giren organizasyonlarda A-4127 lisans nolu TÜRSAB seyahat acentesi işletme belgesini kullanmaktadır

 

‘Gideceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı bize bırakın.’

 

SEYAHAT ACENTASI;

 

Antis tur, seyahat acentesi 2001 yılında ATAKENT YALOVA GENÇER TURİZM gücü ve kalitesiyle kurulmuş, dinamik kadrosuyla yurtiçi, yurtdışı, uçak biletlerinde, kültür turlarında, otel rezervasyonlarında, Yalova milli eğitim müdürlüğünün ilkokul, ortaokul, liselerin, tanıtım ve kültür gezilerinde TÜRSAB A 4127 lisan numarasıyla hizmet vermektedir. Hizmet kalitemize güveniyor 365 gün, sizi dinliyor, problemlerinizi çözüyor ve düşlediğiniz tatili yaşamanız için çalışıyoruz.

 

PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI;

 

En önemli kavramın zamanlama olduğu günümüz personel ve öğrenci taşımacılığında, güvenilirliği ve dakikliği ön planda tutan ATAKENT YALOVA GENÇER TURİZM, bu ilkeler doğrultusunda her zaman en dakik, en güvenli ve en konforlu ulaşımı sunmaktadır.

            Personelimiz ve öğrencilerinizden alacağınız performansın kalitesi, çalışanların evden işe giderken, öğrencilerin okuldan eve giderken rahat bir şekilde yolculuk etmesiyle başlamaktadır. Arzu ettiğiniz her noktaya, araç sayısı ve güzergâha bakılmaksın, yüksek model periyodik olarak bakıma alınan ve temiz, her kapasitedeki araçlarımız ile beklentilerimize cevap vermeye hazırız.

 

 ANTİS TOUR ile güne gülümseyerek başlayın’….

 

 

REFERENSLARIMIZ;

 

KAMİL KOÇ OTOBÜS İŞL.-                                                                 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜD.                               

YALOVA DOĞA OKULLARI

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

KİPA YALOVA                                                              

GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM   MÜD.                                                 

75.YIL ZİYA GÖKALP İLKOKULU                                              

YALOVA ANADOLU LİSESİ                                                         

YALOVA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ                                           

GİB A.Ş.                                                                                      

YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ

YASKİ

YALOVA BELEDİYESİ

YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI

GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Paylaş: